Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]publikacje serwerów


Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz - Propozycja

 

 

 

 

1.Temat z serwerem można założyć:

1.1. od 50 postów - od 75 postów

1.2. x - minimum 1 miesiąc na forum

1.3. x - poziom ostrzeżeń nie zwiększył się w ciągu 30 dni o więcej niż 10%

1.4. x - Użytkownik nie jest oznaczony jako "spamer" przez administarację

 

 

2.Odpowiadać w temacie (serwera) można:

2.1. od 50 postów - od razu

2.2. x - Temat odświeża się (wędruje na początek listy), dopóki wtedy, gdy użytkownik posiada minimum 50 postów lub jest 45 dni na forum

Opublikowano

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

Opublikowano

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

 

Mam identyczne zdanie.

Odpada.

8372383248.png
Opublikowano

 

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

 

 

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

 

 

 

sygnatura.png

Opublikowano

 

 

 

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

 

 

 

giphy.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

f

Opublikowano

 

 

 

 

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

 

 

 

 

647041416238306889721.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

1.1 Zwiększy spam, nie.

1.2 Jak użytkownik normalnie się udziela, to dlaczego ma czekać miesiąc? Nie.

1.3 Lepsze to, że jeżeli ma się więcej niż xx% to nie można napisać publikacji.

1.4 Tą funkcje mają tylko GM+ i nie jest używana. [Z tego co wiem.]

 

2.1 Nie, ponieważ będą robić multi acc, żeby mieć więcej pozytywnych opinii.

2.2 Nie.

 

 

 

 

 

Dokładnie. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...